konsept

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda

1998 yılında seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "güvenilir yapılar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Aker Group'u bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Aker Group, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır.

Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...





VİZYONUMUZ

kurumsal

Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla 19 yıllık tecrübe ile güvenilir konutlar üreterek 'Herkes İçin Huzur Dolu Bir Yaşam' ilkemizi gerçekleştirmek.

MİSYONUMUZ

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam merkezleri yaratmak.

NEDEN AKER GROUP?

16 yıl önce faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, insana ve doğaya saygı, yenilikçilik, istikrar ve dürüstlük en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı şeffaflık ve açıklık ilkesini benimsedik.

Projelerimizde; “Herkes İçin Huzur Dolu Bir Yaşam” mottosuyla yola çıktık ve sizin de desteğinizle bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. En kısa sürede en ideal bütçe ile en iyi işi başarmayı ve size bir evden daha fazlasını; “yaşam merkezleri” sunmayı hedefliyoruz.