TAMAMLANAN PROJELER


Aker Hayat

AKER HAYAT

3+1 dairelerden oluşan Aker Hayat; çocuk oyun salonu, mesciti, sığınağı, vip salonu, radyatemel zemini, hidrofor odası ve daha bir çok sosyal donatısıyla sizleri bekliyor.

Devamı..
Aker Sarıçam Modern

AKER SARIÇAM MODERN

2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Aker Sarıçam Modern; çocuk oyun salonu, mesciti, sığınağı, vip salonu, radyatemel zemini, hidrofor odası ve daha bir çok sosyal donatısıyla sizleri bekliyor.

Devamı..
Aker Bulvar

AKER BULVAR

Tek bloktan oluşan projemiz de her kat 2 daire olup, daireler 3+1'dir. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede, kullanılan ankastre ürünler, balkon gibi ayrıntılar konfor ve şıklığı da beraberinde getirmektedir.

Devamı..
Aker Plaza

AKER PLAZA

2 bloktan oluşan 10 katlı projemiz de her kat 2 dairedir. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede, kullanılan ankastre ürünler, balkon gibi ayrıntılar konfor ve şıklığı da beraberinde getirmektedir.

Devamı..
Aker Life

AKER LİFE

3+1 dairelerden oluşan, modern tasarımıyla dikkat çeken projemizde, güvenliğin ön planda tutulduğu projede, kullanılan kaliteli ürünler sizlere güvenli bir hayat vaat etmektedir.


Devamı..
Aker Life

AKER TREND

Tek bloktan oluşan projemiz de daireler 2+1'dir. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede, kullanılan ankastre ürünler, balkon gibi ayrıntılar konfor ve şıklığı da beraberinde getirmektedir.

Devamı..
Aker Life

AKER KONUTLARI

3+1 dairelerden oluşan proje spot ışıklar, vestiyer, Hilton lavabo… gibi şık ayrıntılarla tasarlanmıştır. Yeşil alanları, peyzajı ve basketbol sahası huzur ve eğlenceyi bir araya getirmektedir.

Devamı..